Vodoinstalace – Voda – Kanalizace (ZTI)

Nabízíme kompletní služby v oblasti vodoinstalace v Jihlavě, regionu Vysočina i po celé České Republice. Zaměřujeme se primárně na dodávku vodoinstalčních prací pro průmyslové, veřejné ale i občanské objekty. Provádíme kvalitní instalaci vnitřních vodovodních systémů, instalaci koupelnových a sanitárních zařízení, včetně rekonstrukcí stoupaček v panelových bytech.


Dodávka a montáž

Zabezbečujeme dodávky a montáž potrubí, vnitřního i venkovního vodovodu a kanalizace, požárního vodovodu, armatur, zařizovacích předmětů, vodoinstalačních materiálů

Napojení na kanalizaci

Zajištujeme napojení vnitřních vodových systémů na kanalizaci.

Nákup, dodávka a montáž armatur

Vyberte si armatury podle vlastního vkusu. Veškeré zařízení dopravíme, instalujeme a odzkoušíme.

Nakupujte za velkoobchodní ceny

S námi ušetříte. U nás pořídíte veškerý topenářský material za velkoobchodní ceny. Pomůžeme vám vybrat kvalitní material, vhodný pro váš projekt.

Bezplatná konzultace projektu

Navrhneme ekonomické a spolehlivé řešení pro váš projekt v oblasti vodoinstalace.

Bezplatná cenová nabídka

Nevíte, na kolik vás projekt vyjde? Potřebujete srovnat cenu? Rádi vám pomůžeme.

  • Fotogalerie relevantních zakázek


Po konzultaci s Vámi připravíme soupis potřebného materiálu, služeb a sdělíme Vám výši Vaší investice. Jsme zodpovědní za dodávku a kvalitně provedenou montáž vodovodního potrubí včetně odzkoušení. Pracujeme podle legislativních předpisů a norem s certifikovanými technologiemi.

Po úspěšném dokončení projektu, Vám předáme technickou dokumentaci, aby jste měli i po ukončení našich prací vše pod kontrolou. Naši zákazníci si u nás váží kvality, transparence a férovosti, doporučení našich klientů najdete v našich referencích.Kontaktujte nás pro nezávaznou cenovou nabídku