Více jak 12 let zkušeností
v oblasti TZB

Jsme v roce 2015 nově založená firma, sdružující topenáře a instalatéry, kteří vzájemně spolupracují od roku 2004. Orientujeme se na technická zařízení budov v oblasti zdravotechniky, vytápění, chlazení a plynu.

Posláním naší firmy je poskytování kvalitních a cenově výhodných služeb, které přinesou největší míru spokojenosti našim klientům. Naši činnost vykonáváme vždy svědomitě a na profesionální úrovni. Korektní jednání, spolehlivost a kvalita odvedené práce nám budují dlouhodobé obchodní vztahy a tvoří pověst naší firmy.

Působí ve všech segmentech stavebního trhu v Čechách i v zahraničí, ať už se jedná o bytovou, občanskou, administrativní či průmyslovou výstavbu.


Reference našich klientů

Práce byly provedeny rychle a kvalitně, v příznivé ceně. Dobrá komunikace, naprostá spokojenost. Můžeme doporučit.

Iva Cejkova, předseda SVJ

S firmou jsme byli s manželem spokojeni – dobře odvedli požadovanou práci, snažili nse nám vyjít vstříc s termínem a poradit nám. Za nás doporučujeme.

Martina a Petr Grunovi

Dokonalá spolupráce, veškeré práce byli dokončeny včas v perfektní kvalitě a za solidní cenu z mnoha firem které si najímám mohu tuto z čistým svědomím doporučit.

Josef Rosecký

Profesionální přístup k svěřené zakázce, jak z pohledu zpracování cenové nabídky, realizace a legislativního zajištění.

Ing. Petra Horáková , Technická ředitelka - RONELI SE

S firmou Insta Jihlava jsme realizovali již několik staveb a mohu potvrdit spolehlivou odbornou a korektní realizaci při všech zakázkách, které pro nás tato společnost realizovala. Kamil Štěpnička – vedoucí střediska stavby společnosti Bursík Holding, a.s.

Kamil Štěpnička – vedoucí střediska stavby společnosti Bursík Holding, a.s.

Tato firma svým profesionálním přístupem vykonává kvalitní práci ve svém oboru. Zadanou zakázku pro naši společnost odvedla spolehlivě a za cenově výhodné služby. Je to seriozní obchodní partner.

Michal Hirš, jednatel společnosti - KOMEL-REALITY s.r.o.

Pro více informací nebo cenovou nabídku nám napište