Plynoinstalace

Nabízíme kompletní služby v oblasti instalace plynovodního potrubí v Jihlavě, regionu Vysočina i po celé České Republice. Působíme převážně jako subdodavatel plynařských prácí. Zaměřujeme se primárně na průmyslové, veřejné ale i občanské objekty. Provádíme bezpečné napojení objektu na plynovod, osazeni armatur, instalaci a revize námi dodávaných plynových topidel. Naši plynaři mají všechny potřebné certifikáty na instalaci plynu jako i dlouholetou praxi v oboru technického zabezpečení budov.

instalace plynu

Instalace plynového potrubí

Zajištujeme bezpečnou instalaci plynovodního potrubí a osazení armatur.

Plynové topidla

Dodávame a montujeme plynové topidla.

Plynové rozvody

Provádíme rekonstrukce plynových rozvodů.

S námi ušetříte

U nás pořídíte veškerý topenářský material za velkoobchodní ceny.

Bezplatná konzultace projektu

Navrhneme ekonomické a spolehlivé řešení pro váš projekt v oblasti vodoinstalace.

Bezplatná cenová nabídka

Nevíte, na kolik vás projekt vyjde? Potřebujete srovnat cenu? Rádi vám pomůžeme.

  • Fotogalerie relevantních zakázek


Po konzultaci s Vámi připravíme soupis potřebného materiálu, služeb a sdělíme Vám výši Vaší investice. Jsme zodpovědní za dodávku a kvalitně provedenou instalaci plynového potrubí. Pracujeme podle legislativních předpisů a norem s certifikovanými technologiemi běžne užívanýmy pro TZB.

Po úspěšném dokončení projektu Vám předáme technickou dokumentaci, aby jste měli i po ukončení našich prací vše pod kontrolou. Naši zákazníci si u nás váží kvality, transparence a férovosti, doporučení našich klientů najdete v našich referencích.Kontaktujte nás pro nezávaznou cenovou nabídku